Історія лісгоспу

Філія "Дашівське досвідне лісомисливське господарство" ДП "Ліси України" розташоване в північно-східній частині Вінницької  області на території Гайсинського району, в межах одного лісництва – Дашівського.
 
12 квітня 1992 року утворено державне мисливське господарство «Дашівське». З 1 липня 1996 року отримало назву Дашівське державне лісомисливське господарство, з 28 лютого 2005 року – державне підприємство «Дашівське лісомисливське господарство».
 
З 26 вересня 2007 року – державне підприємство «Дашівське досвідне лісомисливське господарство». Подібних держпідприємств з особливим статусом «ДОСВІДНОГО» в Україні небагото.
У 2022 році Філія "Дашівське досвідне лісомисливське господарство" ДП "Ліси України"
За підприємством закріплено мисливські угіддя на території Гайсинського та Вінницькогоького адмінрайонів.  Дашівським лісникам є що продемонструвати: різні за віком та схемами зміщування лісові культури, які знаходяться у відмінному стані, є еталоном ведення лісокультурного виробництва, розсадники головних лісових порід, декоративного посадкового матеріалу, теплиці, парники, кормові поля, вольєри, підгодівельні майданчики, вежі для індивідуального та облавного полювання, годівниці, солонці, піднавіси для збереження корму, водопої, місця для розробки дичини, технічний пункт для реєстрації учасників полювання, проведення інструктажу, лісівничо-екологічні просвітницькі пункти, інформаційні стенди з питань ведення мисливського господарства, організація полювання, рекреаційні зони з облаштування місцями для відпочинку…
 
Збудовано прекрасний готель для мисливців.
 
У чималому переліку цікавих об’єктів є і прекрасний стрілецький тир, лісівничий еколого-просвітницький комплекс, зони для сімейного відпочинку, мисливська кав’ярня.
 
Господарство – багатопрофільне. На високому фаховому рівні тут займаються лісовим господарством, мисливством, сільськогосподарським виробництвом, побічним користуванням. Заготовляють тут плоди та ягоди культурних сортів, дикоростучі плоди, лікарську сировину. Серйозно займаються ставковим господарством.