«Зелена країна» на Вінниччині: лісівники ДП «Хмільницький лісгосп» садили ліс із керівником району, аграріями, громадськістю

02.11.2021 22:52 Категорія: Загальні новини Автор:  пресслужба


30 жовтня в Україні відбувся єдиний день посадки лісу, головний захід всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», що покликана реалізувати програму Президента України “Зелена країна”.
Активно долучаються до акції держлісгоспи та громади Вінниччини, серед яких і  лісівники ДП «Хмільницький лісгосп».
Осіннє садіння лісу у межах акції «Створюємо ліси разом!» 30 жовтня провели у Березнянському лісництві, кв. 18.
Поряд із хмільницькими лісівниками трудилася команда представників від районої адміністрації на чолі з головою Хмільницької РДА Юрієм Слабчуком, представниками Війтівецької територіальної громади , а також працівники ТОВ «Хмільницьке» та Жданівського цукрового заводу агропромхолдингу «Астарта – Київ».
Перед початком роботи лісівники провели для учасників акції майстер-клас із садіння лісу. На ділянці площею 1,2 га учасники акції висадили 7,2 тис. шт. майбутніх дерев, сіянців дуба звичайного та горіха чорного.
- Ми з радістю сьогодні долучилися до створення лісу. Це цінний вклад у скарбницю лісового фонду, адже ліси – це не лише економічні та рекреаційні ресурси, а й важлива екологічна система, яка відчутно впливає на стан навколишнього середовища, а отже, і на здоров’я та якість життя кожного українця, - зазначили учасники акції.
Хмільницькі лісівники щиро вдячні громадськості за підтримку. Садити ліс – справа важка та важлива для людини. Тому в цей день така дружна команда зробила добру  справу!
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ