Дорогі колеги-лісівники, шановні жителі Вінниччини! Від усього серця щиро вітаю вас з великим днем Світлого Христового Воскресіння!

22.04.2022 09:30 Категорія: Привітання

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними людськими цінностями, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.
Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у Перемогу світла над темрявою, у Перемогу українського народу над російськими окупантами, у Перемогу добра над злом, життя над смертю, яку принесли на нашу квітучу землю російські загарбники.
Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в державі, в сім’ях, добра, радості, благополуччя, Божого благословення. Нехай Бог благословляє нашу Батьківщину-Україну на Перемогу, нехай дає людям нашим  волю та щастя. 
Шановні колеги, жителі Вінниччини! Нехай у ці величні квітневі дні вас наповнює впевненість у Перемозі, почуття гордості за прожиті роки, за зроблене на благо людей, Української держави, українського лісу! Низький уклін воїнам, які захищають сьогодні нашу державу.
Нехай з Великоднем до Ваших осель прийде  любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ, міцного здоров’я!
Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя – мирного, кращого і добрішого. Христос Воскрес! Воістину воскрес!
З повагою Анатолій БОНДАР, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України